Embed

SICAK BİR GELİŞME

 

Üzerinde SICAK BİR GELİŞME yazan bir paket geldi.Açtım.... İçinde çok güzel bir fırın :)) Fırını da açtım.İçinde pişmeye hazır paketlerde helva.İsterseniz hiç tabak kirletmeye falan gerek yok.Hemen kapağı açıp 150 derece ısıtılmış fırına koyup 10 pişiriyorsunuz tamam.Fakat bu bilgi de öyle hoş verilmiş ki.Öyle yazılı bir metin falan yok.Kartondan fırının üzerinde ısı göstergesinde yazıyor.Ordan anlıyorsunuz.

Ben biraz tembel çıktım.Tüm arkadaşlar hemen yapıp yapıp yayınladıkça öyle canım çekti fakat bir türlü denk gelmedi, yapamadım.Sonunda ben de yaptım eeee tabi blogculuk ruhu var.Çikolata ile azıcık süsledim püsledim eşimle başına geçtik mmmmmm....

Koska bu sevilen tarifi bu kadar pratik hale getirip evlerimize getirdiğin için teşekkürler.Zaten evimizde her zaman tüketiyoruz.Benim favorim yeşil fıstıklı olanı :)) Yani kalitesi herkes tarafından kabul edilmiş bir marka zaten.Bunun yanında bu reklam kampayasını yapanı,seçeni yani tüm emeği geçenleri ayrıca tebrik etmeden geçemeyeceğim.Çok şık bir sunumdu.Hepinize iyi çalışmalar :))  

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !