İZMİR YEMEK BLOGLARI KAHVALTI ETKİNLİĞİ

 

Hazırlanmakta olan kahvaltı etkinliğinden habersizdim.Ben bazen maillerime uzun süre bakmayabiliyorum.Bahar arkadaşımız bir iki gün kala bana kahvaltıya gelip gelmeyeceğimi sordu.Ben hiç birşeyden habersiz ne kahvaltısı diye sordum.Hiç habersiz oluşuma şaşırdı tabiii.Neyse arkadaşlarımızla nerede,ne zaman buluşulcağını söyledi.Ben her toplantıya keyifle katılan biri olarak tamam gelirim dedim.

Cumartesi akşamı tek bir duvar olsa da badana yapmama rağmen sabah erkenden düştüm yola...Tam kapıda Şerife ile karşılaştık.Son konuklar olarak biraz geç geldik.Arkadaşlar neşe içinde sohbetlerini ediyorlardı.Bir kenara iliştik ikimiz de.Orada biraz gergin bir hava sezinledik.Biz iki kişi olduğumuzdan yeni servis açamadılar.Arkadaşlar sağolsun kendi yemeklerini bizimle paylaştılar.Tabii ki bizim için en önemli şey bir araya gelmek kaynaşmak.Ama şık bir yerde insan biraz ilgi ve alaka görmek istiyor.Kendileri bilir ne diyim.Yani mekan güzeldi ama 4 kişiden az insana kahvaltı açmıyorlar anladığım kadarıyla.Bu konuyu burda kapatıyorum....

 

 

Arkadaşlarla sohbet çok keyifliydi tabiii.Eskilerle özlem giderdik.Yeni yeni birçok arkadaşla tanıştık.Bir çoğu ile sadece selamlaşabildik.Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık.Çok çok resim çekildik.Öyle kalabalıktık ki ve hep bir ağızdan konuşuyorduk ki şimdi komşu masalar için üzülüyorum.

Unutmadan Serap arkadaşımız kahvaltı etkinliği olduğu için bize meşhur ekşi maya ekmeğinden yapıp getirmişti.Mımmmmmm nefisti,arkadaşım ellerine sağlık.Ekmek yapan ellerin dert görmesin e miii?

 

 

Kahvaltımız bitti şanslı olanlarımıza kahve geldi.Aaaaaa bir de baktık kutu kutu çikolatalar.Zeynep arkadaşımız da kahvenin yanına yakıştığını bildiği,birbirinden güzel çikolatalarından getirmişti.Kahvelerimizle birlikte bir kaç dakika içinde çikolataları tükettik :))

 

 

Çikolata seçerkenki halimizi görmeliydiniz.Bayram çocukları gibiydik.Hepimizde hangisini seçsem telaşı vardı.Ben seviyorum biziiiiiiiiiiiiiii...

Sonlara yaklaştıkça Bahar ve Müberra arkadaşlarımız

Carte D'or,

 

 

 

Elidor,

 

Axe, Rexona,

 

 

Nivea

 

 

ve Zeytin İskelesi

 

 

firmaları ile iletişime geçip yapacağımız etkinliği haber vermişler.Sağolsunlar onlarda bize süpriz yapıp hediyeler göndermişler.

Sanırım bundan sonra toplantılara giderken yanımıza (sağlamlarından) alışveriş çantası getirmeliyiz.Efendim elllerimiz kollarımız dolu mekanın merdivenlerinde toplu anı fotoğraflarımızı da çekilip.Küçük küçük gruplar halinde dağılmaya başladık.

 

 

Ben Serap arkaşıma takıldım.Onlardan Üçkuyularda ayrıldım.Tam da babamın takıldığı mekanın orada inmişken onu görmemek olmaz.Onunla da biraz zaman geçirdikten sonra evimin yolu tuttum.Kahvaltı etkinliğine katılan tüm arkadaşlarıma burdan tekrar selam ederim.Sağlıcakla kalın.

Serap'cım müsadenle copy-paste anladın sen onu :D :D :D

Etkinliğe katılan arkadaşların bazılarının adresleri :)

:http://cafeportakal.blogspot.com/
:http://akdenizaksamlari.blogspot.com/

:http://kurabiyeevim.blogspot.com/ :http://egedentarifler.blogspot.com/
:http://ipekbutikpasta.blogspot.com/

:http://pudratozu.blogspot.com/

:http://almula2010.blogspot.com/

:http://sunadandenemeler.blogspot.com/

:http://lutenitsa.blogspot.com/

:http://ugurbocegimleafiyetle.blogspot.com/

:http://asligibisiyok.blogspot.com/

:http://gulenmutfak.blogspot.com/

:http://ksk60.blogcu.com/

:http://adadenizi.blogspot.com/

:http://sofrakeyfim.blogspot.com/

:http://lezzetlisomunlar.blogspot.com/ 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !